Zimní akce s ACTIV’AIR

Co je to ACTIV’AIR?

Věděli jste, že až 85 % času trávíte v interiéru? Celý den se zdržujete doma, v práci, ve škole či ve sportovním zařízení. Během této doby vdechujete velké množství škodlivých látek. Tyto látky jsou sice neviditelné, zato jsou zdravotně nevyhovující. Nazýváme je těkavými organickými látkami.

Znečišťující látky mohou u lidí vyvolat množství zdravotních problémů:

  • bolesti hlavy
  • podrážděnost očí a oslabení imunity
  • v některých případech alergie a astma

Stavební a konstrukční desky Rigips s technologií Activ’Air zlepšují kvalitu vnitřního ovzduší. Obsahují totiž unikátní technologii Activ’Air pro rozklad emisí formaldehydu.

Activ’Air je inovativní a trvalé řešení pro zkvalitnění ovzduší u vás doma nebo v kanceláři. Tato technologie neutralizuje formaldehyd. Výsledkem je čistý vzduch v interiéru.

V pozadí technologie Activ’Air se skrývá specifická složka, která nemá žádný negativní vliv na životní prostředí. Účinná látka v deskách Activ’Air odbourává škodlivý formaldehyd tak, že jej přemění na neškodné inertní látky. Jde o konečný a nezvratný proces.

Activ’Air působí ve třech krocích:

  1. pohlcení formaldehydu
  2. transformace formaldehydu na neškodné látky
  3. tyto látky se už zpětně nevylučují

Více o technologii Activ‘ Air naleznete zde www.deska-activair.cz.

V čem spočívá zimní akce s ACTIV’AIR?

Při uzavření smlouvy na dodání montované dřevostavby naší firmou v období od listopadu 2016 až do konce únoru 2017, bude součástí naší standardní ceny montovaného domu na klíč opláštění vnitřních stěn deskou RigiStabil s technologií Activ‘ Air.

 

Jak využít tuto akci?

Je to velice jednoduché. Stačí kontaktovat naši firmu a pokud se vše podaří a smlouva na dodání domu bude uzavřena v daném období, automaticky získáte vnitřní opláštění deskami RigiStabil s technologií Activ‘ Air zdarma.